Publikacje nauczycieli

• 22 lutego w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia w ramach dogoterapii.Wolontariusze z fundacji Ama Canem z psami -Gabi, Dafi, Melą, Amą, Agentem i Koką bawili się z dziećmi. Najpierw była poważna pogadanka na temat " jak traktować psa, jak bezpiecznie nawiązywać z psem kontakt, co robić gdy pies atakuje itp" W drugiej części spotkania była zabawa z psami.

2018-02-23, 13:53 Przedszkole Niewiadów
  • Lenka Todryk z grupy "Misie" oraz Ernest Kotarski z grupy "Smerfy" wzięli udział w VIII edycji Konkursu "Przedszkolaki kolędują i wierszyki recytują" organizowanym przez Przedszkole Niepubliczne "Jedyneczka" w Ełku. Dzieci z ełckich przedszkoli spotkały się by poprzez poezję wspólnie przeżywać radość z narodzenia Jezusa.

2018-02-23, 13:50 Mp Bajka

2018-02-23, 13:46 Przedszkole Niewiadów
  • Specjalne honorowe miejsce przy urodzinowym stoliku zajął wczoraj 21 lutego Szymon. Wszystkich kolegów i koleżanki poczęstował słodkościami i z radością przyjmował życzenia i serdeczne uściski z okazji ukończenia trzech lat. Rośnij i zdrowo i radośnie Szymonku !

2018-02-23, 13:37 Bożena Stelmach
  • Dzisiejsze zabawy sensoryczne u "Cherubinków". W związku z brakiem śniegu postanowiliśmy go sobie wyczarować sami, wystarczyła pianka do golenia i soda oczyszczona - a zabawy mieliśmy co nie miara!

2018-02-23, 12:53 Aneta Hajder-Chłopek
  • Dzisiaj przedszkolaki z Tarnogóry odwiedził teatrzyk Pinokio ,przedstawiając bajkę o kozie, która kłamała .Dzieci były bardzo ciekawe przygód kozuchy. W ciszy i skupieniu oglądały teatrzyk . Poznały lalki jakie występowały na scenie , były to kukiełki Wiedziały jak należy zachować się w teatrze podczas przedstawienia . Gromkimi brawami

2018-02-23, 10:53 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • W oddziale przedszkolnym w Tarnogórze dzieci miały bardzo słodki dzień . Pisały palcem umoczonym w czekoladzie na kruchym wafelku Najlepsze były pianki , mandarynki i chrupki w czekoladzie mniam ,mniam . Nie zabrakło również tańca Czekolada Choco - choco. Królową czekolady została Iga a królem Bartek, nie tylko próbowali wszystkich