wybierz autora:
  • W eliminacjach powiatowych konkursu plastycznego "Zapobiegajmy pożarom" z naszego przedszkola nagrodzone zostały następujące osoby: - Paulinka Kamińska - Patryk Kotynia - Karol Zając.
    Relacja 2017-12-28, 17:24 | autor: Przedszkole w Ujeździe
  • Niezmiernie miło nam zakomunikować, iż ujezdzkie przedszkole po raz kolejny przystąpiło do ogólnopolskiego programu promocji czytelnictwa wśród najmłodszych oraz biblioterapii ph. "Wędrująca skrzynia bajek", któremu to patronują: - Wojewoda
    Relacja 2017-12-16, 16:18 | autor: Paulina Dębiec
  • Na grudniowym głośnym czytaniu mieliśmy wielką przyjemność oraz zaszczyt gościć p. Krystynę Pusz - ukochaną babcię Julka z gr. IV. Rozczytana babcia w piękny sposób przybliżyła nam tematykę bożonarodzeniową, zwracając uwagę na fakt, iż najcenniejszym prezentem
    Relacja 2017-12-16, 16:06 | autor: Paulina Dębiec
  • 14.12 b.r. Wiktoria Bonik z gr. II wzorowo reprezentowała nas w VII Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim - Filia MOK, a którego organizatorami było II LO im. S. Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim.
    Relacja 2017-12-16, 15:52 | autor: Paulina Dębiec
  • 7 grudnia w przedszkolu było teatrzykowo, zimowo, leśnie, świątecznie i mikołajkowo... Dzieci obejrzały teatrzyk i otrzymały prezenty.
    Relacja 2017-12-08, 00:26 | autor: Przedszkole w Ujeździe