wybierz autora:
  • 14 listopada pani Lidia Piotrowska-Adamiec zorganizowała zajęcia otwarte, na które zaprosiła rodziców swoich wychowanków oraz panią dyrektor. Celem zajęć było rozwijanie umiejętności obserwacji przyrody i współdziałania w zespole.Ponadto po tych
    Relacja 2017-11-14, 20:55 | autor: Przedszkole w Ujeździe
  • 11 Listopada delegacja z grupy II pod opieką pani Urszuli Druszcz i pani dyrektor Emilii Małagowskiej złożyła kwiaty pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki, na Grobie Nieznanego Żołnierza oraz przy pomniku Obrońców Westerplatte.
    Relacja 2017-11-14, 20:50 | autor: Przedszkole w Ujeździe
  • 9 listopada zebraliśmy się w sali przedszkolnej, aby uczcić pamięć tych, którzy walczyli o wolną i niepodległą Polskę. Dzieci przygotowane przez panią Małgorzatę Derach i Beatę Rakowską-Zając zaśpiewały piosenkę o tym, jak to w listopadzie żołnierze szli
    Relacja 2017-11-09, 21:38 | autor: Przedszkole w Ujeździe
  • To był wspaniale spędzony czas podczas oglądania teatrzyku o Rybaku i Złotej Rybce. Oprócz walorów artystycznych, niezwykle cenne były walory edukacyjne. Przedszkolaki były zauroczone śpiewem, aktorami, scenografią.
    Relacja 2017-11-09, 20:40 | autor: Przedszkole w Ujeździe
  • 31 października grupa maluchów a 2 listopada pozostałe grupy odwiedziły Grób Nieznanego Żołnierza. Dzieci zapaliły znicze, by pokazać, że pamiętają o tych, którzy walczyli za wolną Polskę.
    Relacja 2017-11-09, 20:18 | autor: Przedszkole w Ujeździe