wybierz autora:
  • Na grudniowym głośnym czytaniu mieliśmy wielką przyjemność oraz zaszczyt gościć p. Krystynę Pusz - ukochaną babcię Julka z gr. IV. Rozczytana babcia w piękny sposób przybliżyła nam tematykę bożonarodzeniową, zwracając uwagę na fakt, iż najcenniejszym prezentem
    Relacja 2017-12-16, 16:06 | autor: Paulina Dębiec
  • 14.12 b.r. Wiktoria Bonik z gr. II wzorowo reprezentowała nas w VII Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim - Filia MOK, a którego organizatorami było II LO im. S. Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim.
    Relacja 2017-12-16, 15:52 | autor: Paulina Dębiec
  • 7 grudnia w przedszkolu było teatrzykowo, zimowo, leśnie, świątecznie i mikołajkowo... Dzieci obejrzały teatrzyk i otrzymały prezenty.
    Relacja 2017-12-08, 00:26 | autor: Przedszkole w Ujeździe
  • 6 grudnia przedszkolaki z naszego przedszkola i z Przedszkola w Osiedlu Niewiadów bawiły się w GOK-u. Dzieci zapewnione miały tańce i zabawy ruchowe z Mikołajem i śnieżynkami, ozdabiały również papierowe ozdoby choinkowe.
    Relacja 2017-12-08, 00:22 | autor: Przedszkole w Ujeździe
  • 5 grudnia 5-latki z grupy III wzięły udział w Powiatowych Mikołajkach.
    Relacja 2017-12-07, 22:16 | autor: Przedszkole w Ujeździe