Komunikat oraz dokumenty - Umowy o świadczenie usług przez przedszkole

Drodzy Rodzice!
Bardzo proszę o wypełnienie umowy o świadczenie usług przez przedszkole dla Państwa dziecka na rok szkolny 2020/2021. Umowę wypełniają zarówno rodzice już chodzących do przedszkola dzieci, które będą kontynuowały pobyt w naszym przedszkolu, jak również rodzice dzieci, które rozpoczną uczęszczanie do naszego przedszkola od września 2020 r. Wzory umów do pobrania znajdują się na stronie internetowej przedszkola i na przedszkolnym facebooku. Bardzo proszę o dokładne przeanalizowanie treści umów, dlatego, że jest inna umowa dla dziecka 6 - letniego, inna dla dzieci, które będą rodzeństwem i inna dla pozostałych dzieci. W przypadku rodzeństwa wypełniamy dla każdego dziecka osobną umowę, pamiętając, że dla drugiego dziecka będzie to umowa z 50% zniżką na opłatę za pobyt. Wypełnioną i podpisaną umowę (przez oboje rodziców) proszę dostarczyć do przedszkola w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.06.2020 r. wchodząc bocznym wejściem od strony cmentarza bezpośrednio na piętro do sekretariatu. Jeżeli ktoś z Państwa nie ma możliwości wydrukowania umowy prosimy o kontakt z przedszkolem.
W razie pytań proszę dzwonić na numer (44) 719-21-65

Emilia Małagowska