Polsko - angielskie życzenia z niespodzianką!

Dzięki uprzejmości oraz zaangażowaniu p. mgr Eweliny Grzelki - zaprzyjaźnionej lektorki języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Ujeździe, a prywatnie mamy Radka z grupy pomarańczowej, rozpoczęliśmy wymianę korespondencji anglojęzycznej w ramach propagowania programu dwujęzyczności wśród najmłodszych. W okresie bezpośrednio poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia otrzymaliśmy jakże sympatyczną przesyłkę od uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełly w Strykowie. Były to piękne karty świąteczne, w których przekazano nam najserdeczniejsze życzenia w języku angielskim. Wspólna lektura bożonarodzeniowych wierszyków, opisów, a także ich tłumaczenie sprawiły nam wiele radości i satysfakcji! Ślicznie dziękujemy, mając nadzieję na dalszą systematyczną , sympatyczną współpracę w ramach popularyzacji języków obcych wśród dzieci!
Thank you so much! Marry Christmas! Happy New Year!
Relacja 2019-12-24, 16:44 | autor: Paulina Dębiec