Dnia Adaptacyjne

Jak co roku pod koniec czerwca zapraszamy nowych przedszkolaków, którzy przekroczą po raz pierwszy próg naszego przedszkola we wrześniu, wraz z rodzicami, aby zapoznały się z naszym przedszkolem oraz swoimi paniami. Pierwszego dnia na dzieci czekała niespodzianka w postaci teatrzyku o żuczku, który uczył ich, że warto mieć wielkie i dobre serce oraz zabawy z chustą animacyjną i zabawy w pociąg.
Następnego dnia rodzice mieli spotkanie z panią psycholog, która spróbowała poradzić rodzicom jak przygotować się i jak przeżyć pierwsze dni we wrześniu. W tych dniach pani dyrektor przedstawiła personel przedszkola, poinformowała o kilku najistotniejszych sprawach dotyczących naszego przedszkola. Natomiast pani Paulina przybliżyła temat naszej innowacji czyli planu daltońskiego. W tym czasie wszystkie nauczycielki sprawowały opiekę nad dziećmi, które pozostały bez rodziców, by móc się swobodnie pobawić.
Komunikat 2018-06-28, 18:02 | autor: Przedszkole w Ujeździe