Zielona Noc

Jedną z najbardziej niezapomnianych atrakcji w naszym przedszkolu jest niewątpliwie "Zielona Noc". Tegoroczni absolwenci spotkali się o 18.00 w przedszkolu, by na początek uczestniczyć we wspólnych zabawach, m.in.bawili się z chustą animacyjną, tańczyli, podbijali balony, strzelali z balonów, szli slalomem z piłeczką na łyżce, próbowali nie spaść z tratwy, gdy obracali ją na drugą stronę itp. Następnie zjedli kolację, umyli ząbki i przebrali się w piżamy. Okazało się, że dyskoteka piżamowa wcale nie zmęczyła dzieci, więc obejrzały one jeszcze bajkę. Kiedy ułożyły się wygodnie na swoich leżankach, przeczytałyśmy im książeczki.
Przedszkolna noc nie trwała długo, niektórzy zasnęli dopiero koło 24, a wstali o 4 rano. O takiej godzinie można było tylko smarować się pastą i robić poduszkowe wojny.
Dla niektórych była to pierwsza noc spędzona poza domem bez rodziców. Wszyscy dzielnie ją przeżyli, dlatego następnego dnia po gimnastyce porannej i zjedzonym śniadaniu otrzymali dyplomy.
Komunikat 2018-06-28, 16:48 | autor: Przedszkole w Ujeździe