Żonkil zakwita nadzieją...

08.04 b.r. już po raz kolejny wraz ze społecznością Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Ujeździe oraz Parafią p/w św. Wojciecha w Ujeździe aktywnie i ochoczo wzięliśmy udział w kolejnej tzw: "kweście żonkilowej" - ogólnopolskiej akcji charytatywnej koordynowanej na terenie naszego powiatu przez II LO im. S. Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim oraz Parafię p/w św. Rodziny/Fundację "Dwa Skrzydła" w Tomaszowie Mazowieckim. W tym roku całkowity dochód ze sprzedaży ślicznych, żółtych kwiatów - symbolizujących nadzieję (który wyniósł 2500 zł) przekazany zostanie na budowę pierwszego, stacjonarnego hospicjum, które powstanie w pobliskim Tomaszowie Maz. W tym miejscu pięknie dziękujemy naszym kochanym przedszkolakom oraz ich rodzicom za nieocenioną pomoc w przeprowadzeniu kwesty, zaś wszystkim kupującym - za wrażliwe serce, które potrafi dostrzec potrzeby innych osób. Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejną "kwestę żonkilową" za rok!
Relacja 2018-04-08, 16:12 | autor: Paulina Dębiec