Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

"8 cud świata"

"Dlaczego dzień kobiet wypada 8 marca? Bo kobiety to ósmy cud świata." - pod takim hasłem odbyło się przedstawienie z okazji dnia kobiet, które przygotowały pani Małgorzata Derach i Beata Rakowska-Zając.
Na początek zebranych gości przywitała pani dyrektor Emilia Małagowska.
5 i 6-latki zaprezentowały wędrówkę przez wieki, przedstawiając, jak wyglądało życie różnych kobiet: Ewy z raju, kobiety z epoki kamiennej, damy dworu, Afrodyty, kobiety ze wsi oraz kobiety nowoczesnej. Wszystko okroszone dużą dozą humoru i muzyki.
Chłopcy nie zapomnieli, że wyjątkowymi kobietami są mamy i to właśnie dla nich zaśpiewali "Kocham Cię". A na zakończenie odśpiewano dla wszystkich kobiet i małych kobietek "sto lat".
Relacja 2018-03-14, 00:27 | autor: Przedszkole w Ujeździe
Przedszkolowo.pl logo