Aniołkowe Granie

Oto list, który otrzymałyśmy za to, że włączyliśmy się w akcję "Aniołkowe Granie":

"Moje kochane Aniołki,
zakończyliśmy edycję Aniołkowego Grania 2018. Składam na Wasze ręce ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy Wam pomogli, włączyli się w przygotowania i realizacje projektu. Dla nas, organizatorów, jest to ogromne szczęście i radość. Oglądając fotorelację i filmy z przebiegów, odnosiliśmy wrażenie, że jest to i dla Was duże przeżycie i poczucie pewności o celowości i słuszności działań. Nie ma znaczenia, czy koncerty finałowe odbyły się z dużym rozmachem,czy też nie. Oczywiście, że im większe spektrum działań, tym szersze dotarcie do społeczności, a to jest jeden z celów, dla których to wszystko robimy.
Mamy nadzieję, że w tym samym składzie spotkamy się za rok przy realizacji Aniołkowego Grania.
Z niektórymi z Was zobaczymy się w Krakowie na Forum, a już dziś wszystkie Was zapraszamy na konferencję IX-X do Wrocławia. O szczegółach oczywiście będziemy informować na naszej stronie.
Przygotowujemy pisma z podziękowaniami oraz certyfikaty, które każda z Waszych placówek otrzyma.
Było mi ogromnie miło Was poznać, niektóre osobiście, niektóre choć wirtualnie.
Jesteście niezwykłe. Z każdej takiej znajomości ja czerpię siłę i energię do dalszych działań, wspólnie osiągnęliśmy sukces - Aniołkowe Granie zaczyna być rozpoznawalne i za to również ogromnie dziękuję i .....nie tracimy kontaktu
Kasia"

My dziękujemy pani Kasi za możliwość włączenia się w/w projekt, a wszystkim naszym przedszkolakom i ich rodzinom za to, że zawsze chętnie odpowiadają na nasze pomysły niesienia pomocy innym.
Komunikat 2018-02-13, 19:08 | autor: Przedszkole w Ujeździe