Babciu! Dziadku! Żyjcie nam STO LAT!!!

19.01 b.r. zaprosiliśmy naszych drogich seniorów w gościnne progi Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe, gdzie świętowaliśmy nadchodzący Dzień Babci i Dzień Dziadka. Przybyłych gości powitała uroczyście pani dyrektor - Emilia Małagowska, która złożyła w imieniu wszystkich wnucząt oraz pracowników przedszkola najpiękniejsze i najserdeczniejsze życzenia. Do w/w życzeń przyłączył się wójt Gminy Ujazd - p. Artur Pawlak, którego również mieliśmy przyjemność gościć na naszej uroczystości. Jej część artystyczną rozpoczęło brawurowy taniec oraz śpiew ludowej piosenki "Czerwone jabłuszko" w wykonaniu gr. III. Następnie sceną zawładnęły dzieci z gr. I, które zaprezentowały piękny taniec z chustami. Po występie gr I, nadszedł czas na występ maluszków z gr IV, dzięki którym na niejednym babcinym oraz dziadziusiowym oku pojawiła się łza wzruszenia...Z kolei starszaki z grup: V i II wystawiły dla wyjątkowych gości piękne w swej treści oraz formie przedstawienie jasełkowe. Niezapomniane świętowanie zakończyły: taniec z szarfami, śpiew wspólnej piosenki o babci i dziadku, wręczenie upominków (własnoręcznie wykonanych przez dzieci kwiatuszków), galeria portretów czcigodnych seniorów oraz słodki poczęstunek...
Relacja 2018-01-19, 19:33 | autor: Paulina Dębiec