Inicjatywy i sukcesy

NASZE SUKCESYPoniżej prezentujemy nasze wybrane: certyfikaty, wyróżnienia, dyplomy i podziękowania:

"Klasycznie w przedszkolu" - Ogólnopolski konkurs taneczny


W miesiącu czerwcu nasze przedszkole wzięło udział w Ogólnopolskim konkursie tanecznym "Klasycznie w przedszkolu". Konkurs został zorganizowany przez Przedszkole Miejskie
w Łodzi ,, Kolorowe kredki". Konkurs polegał na interpretacji utworów muzyki klasycznej w tańcu i w akompaniamencie. Został on rozstrzygnięty w ostatnich dniach czerwca a w pierwszych dniach września otrzymaliśmy informację o wynikach: Grupa 6- latków zajęła II miejsce za wykonanie tańca z rekwizytem -wstążkami i akompaniamentem na dzwonkach.
Grupa 3 i 4 latków zajęła II miejsce za wykonanie tańca w parach "Menuet".
img078jpg_qesqsar
img079jpg_qesqsqh
SKMBTC220_qpwexee
SKMBTC220_qpwexen
SKMBTC220_qpwexex
SKMBTC220_qpwexnh
SKMBTC220_qpwexxe
SKMBTC220_qpwexrq
SKMBTC220_qpwexrw
SKMBTC220_qpwexrh
SKMBTC220_qpwexhs
SKMBTC220_qpwexpq
SKMBTC220_qpwexpe
SKMBTC220_qpwexpx
SKMBTC220_qpwerqq
SKMBTC220_qpweras
SKMBTC220_qpwerwa
SKMBTC220_qpwerew
003jpg_qpepwhs
002jpg_qpepwpw
SKMBTC220_asxsshx
SKMBTC220_asxswae
scanjpg_srhaepa
scan8jpg_srhasxw
scan-002j_srhaswh
scan-003j_srhasah
scan-004j_srhaapq
daltonjpg_srhaarw


NASZE INICJATYWY


ZBIERAMY MONETY!

Kochane Przedszkolaki, Szanowni Rodzice, pragniemy przypomnieć, iż przez cały rok na terenie naszego przedszkola systematycznie zbieramy: monety 1, 2 i 5 - groszowe (w ramach akcji charytatywnych PCK oraz Fundacji "Nasz Dom"), zużyte kardridże i aluminiowe puszki ( w ramach akcji "Klubu Gaja"), plastikowe nakrętki ( w ramach akcji "Zakrętki.info") zużyte baterie (w ramach akcji firmy Reba) oraz książeczki, których już w swoich domach nie czytamy (w ramach akcji portalu internetowego blizejprzedszkola.pl) Liczymy na Wasze zaangażowanie!

TORBY I KALENDARZE Z LOGO PRZEDSZKOLA!

Cały czas posiadamy w sprzedaży ekologiczne torby z logo naszego przedszkola a także piękne kalendarze na 2013 r. z wierszami dla dzieci tomaszowskiej autorki - p. Emili Tesz podarowane nam przed Towarzystwo Przyjaciół Dzieci - Oddział Powiatowy w Tomaszowie Mazowieckim. Cena - 10 zł. Serdecznie zachęcamy do zakupu w/w produktów!

NASZE INICJATYWY - ARCHIWUM


DWA WAŻNE KONKURSY

Nasze Drogie Przedszkolne Rodzinki! Miesiąc styczeń to ostatni moment na wzięcie aktywnego udziału w dwóch bardzo ważnych projektach, a mianowicie: w konkursie na napisanie oraz zilustrowanie książeczki oraz uszyciu laleczki w ramach ogólnoświatowej akcji UNICEF "Wszystkie kolory świata". Szczegóły u wychowawców grup. Gorąco zapraszamy i zachęcamy do: wspólnej, twórczej, rodzinnej zabawy!

KONKURS NA LOGO PRZEDSZKOLA

Regulamin konkursu plastycznego na logo Przedszkola Samorządowego w Ujeździe - konkurs trwał do 30 kwietnia 2012 r. - zobacz regulamin

ROK JANUSZA KORCZAKA 2012

Harmonogram obchodów Roku Janusza Korczaka w Gminie Ujazd 1-3.06.2012 - zobacz dokument

"Kiedy znów będę mały" - konkurs literacki 2 dla dorosłych - zobacz regulamin konkursu

"Zbieranie złota":
001-2jpg_qrsnspx

Przedszkolowo.pl logo