Godziny pracy

Grupa I 6 - 5-latki
godz. pracy - 8:00 – 14:30
Piotrowska – Adamiec Lidia: poniedziałek 8:00- 8:30; 9:00-13:00; 13:30 - 14:30
wtorek 8:00 – 14:30
środa 8: 00 – 14:30
czwartek 8: 00 – 14:30
piątek 8:30-12:00; 12:30-14:30
Zimnicka Iwona: poniedziałek 8:30-9:00
piątek 8:00 - 8:30
Dębiec Paulina: poniedziałek 13:00-13:30
piątek 12:00-12:30


Grupa II 5 - 4-latki
godz. pracy - 7:30 – 15:00
Druszcz Urszula: poniedziałek 7:30 - 12:00
wtorek 8:00 – 15:00
środa 7:30 – 15:00
czwartek 12:00 - 15:00
piątek 12:00-12:30; 13:00-15:00
Kobalczyk Małgorzata: poniedziałek 12:00-12:30; 13.00 - 14:30
czwartek 7:30 -12: 00
piątek 7:30 -12:00
Dębiec Paulina: poniedziałek 12:30 - 13:00; 14:30 - 15:00
piątek 12:30 - 13:00
Małagowska Emilia: wtorek 7:30 - 8:00


Grupa III 4 - 3-latki
godz. pracy - 7:00 - 15:00
Derach Małgorzata: poniedziałek 7:00 - 14:30
wtorek 7:00 – 12:00
środa 7:00 – 12:00; 13:00 - 14:30
czwartek 7:00 – 12:30; 13:00 - 14:00
piątek 7:00 - 12:00; 13:00 - 15:00
Kobalczyk Małgorzata: wtorek 12:00 - 13:00; 13:30 - 15:00
środa: 12:00 - 13:00
Dębiec Paulina: wtorek: 13:00 - 13:30
czwartek 12:30 - 13:00
Małagowska Emilia: poniedziałek 14:30 - 15:00
czwartek 14:00 - 14:30
Piotrowska - Adamiec Lidia: środa: 14:30 - 15:00
czwartek: 14:30 - 15:00
Czechowicz Małgorzata: piątek: 12:00 - 13:00


Grupa IV 6 - 5-latki
godz. pracy - 7:00 - 15:30
Małgorzata Czechowicz: poniedziałek 7:00 - 8:00; 8:30 - 15:30
wtorek 7:00 – 12:30; 13:00 - 15:30
środa 7:00 – 13:00
czwartek 7:00 – 12:00
piątek 7:00 - 8:30; 9:00 - 12:00
Zimnicka Iwona: poniedziałek 8:00 - 8:30
piątek 8:30 - 9:00
Dębiec Paulina: wtorek 12:30 - 13:00
czwartek 13:00 - 13:30
Kobalczyk Małgorzata: środa 13:00 - 15:30
czwartek 12:00 - 13:00; 13:30 - 15:30
piątek: 12:00 - 15:30


Grupa V 6 - 5 latki
godz.pracy - 8:00 - 14.30
Dębiec Paulina: poniedziałek 9:30 - 12:30; 13:30 - 14:30
wtorek 10:00 – 12:30; 13:30 - 14:30
środa 9:00 – 14:30
czwartek 10:00 - 12:30; 13:30 - 14:30
piątek 9:30 - 12:00; 13:00 - 14:30
Zimnicka Iwona: poniedziałek 9:00 - 9:30
piątek: 9:00 - 9:30
Małagowska Emilia: poniedziałek 8:00 - 9:00
wtorek 8:00 - 10:00
środa 8:00 - 9:00
czwartek: 8:00 - 10:00
piątek 8:00 - 9:00
Piotrowska - Adamiec Lidia: poniedziałek 13:00 - 13:30
piątek 12:00 - 12:30
Kobalczyk Małgorzata: poniedziałek 12:30 - 13:00
wtorek 13:00 - 13:30
czwartek 13:00 - 13:30
Czechowicz Małgorzata: wtorek 12:30 - 13:00
Derach Małgorzata czwartek 12:30 - 13:00
Druszcz Urszula: piątek 12:30 - 13:00

Zajęcia dodatkowe - rytmika
Małgorzata Karazim środa 8:00 - 10:30

Terapia logopedyczna (dziecko autystyczne)
Druszcz Urszula: poniedziałek, wtorek, środa, piątek 15:00-15:30

Terapia pedagogiczna (dziecko autystyczne)
Małgorzata Derach: wtorek 12:00 - 13:00
środa 12:00 - 13:00
czwartek 14:00 - 15:00
piątek 12:00 - 13:00

Zajęcia logopedyczne
Druszcz Urszula: poniedziałek 7:00 - 7:30; 12:00 - 15:00
wtorek 7:00 – 8:00
środa 7:00 – 7:30
czwartek 10:30 - 12:00
piątek 10:30 - 12:00
Zajęcia z psychologiem
Terapia psychologiczna (dziecko autystyczne)
Proszek Paulina: czwartek



Przedszkolowo.pl logo